Agata Myśliwiec

Agata Myśliwiec

  • Stanowisko: Kosmetolog
  • Doświadczenie: 7 lat
  • Lokalizacja: Kwiatowa 21, 44-310 Radlin
  • Email: mysliwiecagata@gmail.com
  • Numer telefonu: 781 103 385

Doświadczenie i biografia

Kosmetolog, absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu na kierunku kosmetologia w obszarze kształcenia w zakresie nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Pasjonatka kosmetologii, kosmetologii estetycznej, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń uprawniających do wykonywania zabiegów kosmetycznych oraz z kosmetologii estetycznej. Twierdzi, że w tej branży nie można się zatrzymać, dlatego ciągle podnosić swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach z kosmetologii estetycznej, modelujących sylwetkę  oraz w szerokiej gamie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. W swojej pracy często stosuje terapie łączone, by osiągnąć jak najlepsze efekty terapii. Zdobyte certyfikaty oraz ukończone kursy potwierdzają jej doświadczenie. Oprócz kosmetologii zajmuje się również stylizacją rzęs oraz brwi. Jest osobą kompetentną, dokładną i odpowiedzialną. Agata w profesjonalny i rzetelny sposób podchodzi do klienta. Cieszy się dobrą opinią i zaufaniem klientów. Doceniana i lubiana przez klientów za profesjonalizm i życzliwość. Jest osobą pozytywną, sympatyczną, dbającą o samopoczucie swoich klientów. Uważa, że indywidualne podejście do klienta oraz wyjątkowo atmosfera jest kluczem do sukcesu.

Specjalizacje:

Bieżąca edukacja i kształcenie jest dla mnie bardzo ważne. Nieustannie się rozwijam, podejmuje nowe szkolenia, chętnie uczę się i doskonale swoje umiejętności.

4 Marca 2021 roku – Mezoterapia Igłowa
4 Listopada 2019 roku – Stylizacja rzęs metodą 1:1, metodą 2-5D oraz metodą supersize
1 Kwietnia 2019 roku – Fachowa wiedza i umiejętności do obsługi HIFU
15 Stycznia 2019 roku – Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN
23 Sierpnia 2017 roku –  GENEO, plasma IQ, karboksyterapia
17 Kwietnia 2016 roku – Nail Secrets: manicure hybrydowe, manicure żelowe, nail art, malowanie jednym pociągnięciem
29 Kwietnia 2015 roku – Stylizacja rzęs metodą 1:1

dlaczego klienci wybierają właśnie mnie?

Jestem zawsze gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom.

Moim najważniejszym celem jest Twoja satysfakcja. Przy mnie zawsze będziesz czuć się swobodnie. Chciałabym abyś każdorazowo wyszła ode mnie szczęśliwa i piękna. Możesz polegać na mojej pomocy i moim doświadczeniu.

Niski koszt

Wysoka jakość podobno nie idzie w parze z niskimi kosztami? Przekonaj się, że ze mną jest inaczej. Niskim kosztem otrzymujesz zawsze najwyższą jakość.

Wyjątkowa atmosfera

U mnie zawsze będziesz czuć się jak w domu. Zapraszam Cię do miejsca, gdzie Twoje samopoczucie jest dla mnie najważniejsze. Jestem pewna, że zadbam o to w najlepszy sposób.

Lata doświadczenia

Z moim wieloletnim doświadczeniem w branży nie musisz się obawiać o moją wiedzę i praktykę w zakresie świadczonych usług. Regularnie podnoszę swoje kwalifikację.

Dokładność i estetyka

Swoje zabiegi wykonuje z precyzyjną dokładnością i estetyką. Nie musisz martwić się o bylejakość oraz niedbalstwo. Jesteś w dobrych rękach.